3 kolo - OPĚT DEBAKL

24.10.2016 11:44

Po třetím kole s nulou bodů na kontě a s dalším ostudným debaklem před vlastním publikem ...

Začíná to být jako "neverending story" ..... místo toho abychom si pohodlně došli pro tři body a vstřelili hodně branek, tak ze soupeřova golmanů děláme hvězdy... samy přitom inkasujeme hoodně jednoduché a laciné branky.... Přesto tento zápas byl jiný.. Zápas který kdyby skončil házenkářským výsledkem 25 ku 24 tak se nikdo nemohl divit. Jenže to co my zahazujeme (minimálně 5x opravdu prázdná brána .. i bez golmana a další šance samy na golmana rovněž xkrát) je do nebevolající a s tímto nemůžeme pomýšlet na vítězství... Do druhé půle jsme šli za stavu 1:1 a věřili v urvání tří bodů, protože šancí jsme měli opravdu strašně moc. Jenže jsme do druhé půle vstoupili chybou a soupeř šel znovu do vedení. Tlačili jsme .. měli jsme šance ale.. další velká hrubka a soupeř odskakuje na rozdíl dvou branek.. v tu chvíli se vše zlomilo.. Ludis team rezignoval na trpělivou hru a směrem dozadu to byla tragédie... soupeř chodil stále do velkých přečíslení a my jsme koukali jak to dopadne... dopadlo to výsledkem 2:9 a to můžeme být ještě rádi....

Ozdobou utkání byl výkon obou golmanů.. Náš Zelinka odchytal paradoxně svůj nejlepší zápas a o hostujícím golmanovi nevím jestli můžeme říci to samé nebo je to jeho standardní výkon.