Hodnocení druhého kola nepotřebuje náš komentář!

19.10.2016 16:12

A jak viděli delegáti utkání v Příbrami se můžete podívat níže....

Události 2. kola:

V čele se po dvou odehraných kolech usadila pětice mužstev s plným počtem bodů v pořadí Dalmach, Olympik B, Svarog, Čechie a Realvestav. Na druhém konci čekají čtyři kluby na své první body Arsenal, Ludis, SKP a Atlantic.

Legie deklasovala v domácím prostředí Ludis kanonádou po přestávce, na které se podíleli svými hattricky hned tři příbramští hráči Zákoucký V., Venta a Čech. Domácí Legie zahrála jeden z nejvydařenějších zápasů za poslední roky. Dobře bránila a v útočné fázi si vypracovala řadu příležitostí, které dokázala úspěšně proměňovat. Exdruholigový Ludis držel krok pouze první poločas, po změně stran se hra hostů sesypala a tak si příbramští dokázali vylepšit skóre i individuální statistiky. Hosté utkání nezačali špatně a již ve 3 minutě šli do vedení. Domácí však rychle zareagovali a za další čtyři minuty již otočili skóre na svoji stranu, když se dvakrát trefili Zákoucký M. a Čech. Hosté kontrovali druhou brankou Barana těsně před odchodem do poločasové přestávky, ale naděje hostí na případný zvrat vzali za své hned v úvodu druhé části hry, kdy se dvakrát trefil Zákoucký V. a bylo prakticky po zápase. Domácí skóre utěšeně narůstalo a ve druhém poločase se nakonec trefili celkem 9x. Hosté v závěru trochu zmírnili hořkost porážky třemi góly (z toho Matějka uspěl 2x).

Legie Příbram - Ludis Team Třebenice 13 : 6 (4 : 2)

Rozhodčí: Polák Ivo (8), Šnýdr Miroslav (8,3) Delegát: Chyba Michal Diváků: 30 Místo konání: SH Příbram Datum konání: 14. 10. 2016 Výkop: 20:15 AF: D 6/4 – H 5/7
Branky (asistence): 5. Zákoucký Matěj (Zákoucký Vojtěch), 7. Čech Jonáš, 17. Čech Jonáš (Šimák Ladislav), 20. Zákoucký Matěj (Venta Václav), 22. Zákoucký Vojtěch (Šperer Josef), 25. Zákoucký Vojtěch (Šperer Josef), 26. Venta Václav (Zákoucký Vojtěch), 28. Čech Jonáš, 32. Venta Václav (Zákoucký Matěj), 34. Vančát Milan, 35. Zákoucký Vojtěch (Šperer Josef), 37. Šimák Ladislav, 40. Venta Václav - 3. Baran Jiří (Lubas Jiří), 20. Baran Jiří, 31. Lubas Jiří (Zelinka Štěpán), 34. Matějka Tomáš (Brůža David), 35. Henzl Michal (Baran Jiří), 38. Matějka Tomáš (Prágl Miroslav)
ŽK: Vančát Milan, Zákoucký Matěj - Matějka Tomáš, Baran Jiří
Legie Příbram: Vančát Milan, Šperer Josef, Kvasnica Michael, Šimák Ladislav, Zákoucký Matěj, Zákoucký Vojtěch, Venta Václav, Valta Michal, Čech Jonáš
Ludis Team Třebenice: Šplíchal Štěpán, Rainer Jaroslav, Prágl Miroslav, Lubas Jiří, Šenfeldr Jan, Zelinka Štěpán, Matějka Tomáš, Brůža David, Baran Jiří, Henzl Michal Nejlepší hráči: Venta V., Šperer J., Čech J. (všichni Legie)